Injectable Platelet Rich Fibrin For Facial Rejuvenation

הדור החדש של הטיפולים הרגנרטיבים

01

אריזה סטרילית
לכל מבחנה

02

פרוטוקול עבודה
ייחודי

03

ללא תוספים
מלאכותיים

04

סרכוז איטי

יש לך שאלה? יש לנו תשובה.

 

כיצד מתבצע טיפול i-PRF For Facial Rejuvenation?

טיפול injectable Platelet Rich Fibrin למיצוי תאים מהדם מתבצע באמצעות החדרת פיברין מועשר בטסיות וגורמי גדילה בהזרקה שטחית לשכבת האפידרמיס והדרמיס של העור ושל הקרקפת.

טיפול PRF מוגדר כריכוז של טסיות ממקור עצמי ביולוגי המכילות ריכוז גבוה של גורמי גדילה אשר החדרתם לאזור המטופל מסייעת בהאצת ייצור הקולגן הטבעי וסיבי האלסטין המשמשים בסיס לחידוש הרקמות וכן בהתחדשות ועיצוב מחדש של רקמות וכלי דם פגומים.

הטיפול מיועד לנשים וגברים המעוניינים בטיפול טבעי לחידוש, שיקום וריפוי עור הפנים, הצוואר, הדקולטה וגב כף היד.

הטיפול הינו 100% טבעי ואינו מכיל תוספים מלבד דם עצמי הנלקח מהמטופל כך שהסיכון לתופעות אלרגיות והעברת מחלות זיהומיות הינו מזערי.

 

מהן האינדיקציות לטיפול i-PRF For Facial Rejuvenation?

  • ריפוי ושיפור איכות העור
  • טיפול בקמטוטים עדינים
  • שימור ושיקום אזורים עדינים באזור הפנים
  • טיפול בפגעי פיגמנטציה
  • שיפור בכהויות בשקעי עיניים
  • טיפול בתופעות אקנה
  • טיפול בצלקות טריות ובאדמומיות
 

מה זה i-PRF ומה ההבדל בינו לבין PRP ?

למרות שיש כמה קווי דמיון בסיסיים בין פלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) לפיברין עשיר בטסיות דם  i-PRF 

(injectable Platelet Rich Fibrin) , ישנם כמה הבדלים מכריעים שהופכים את ה- i-PRF לטוב יותר לטיפול בהתקרחות תורשתית ואסתטיקת הפנים.

בשני ההליכים נדרשת שאיבת דם, אם כי i-PRF דורש כמות פחותה.

 לאחר מכן מגיע שלב הסירכוז,  PRP מסתובב במהירות גבוהה יותר בצנטריפוגה, הגורמת לתאים הכבדים יותר בדם, תאי הגזע ותאי הדם הלבנים להתאסף בחלק התחתון של המבחנה, ואילו הטסיות והפלזמה נאספות בחלק העליון.
הטסיות והפלזמה נאספות ומוזרקות לאזורי השיער הדליל או לעור הפנים.מחקרים מראים כי התוצאות הטובות ביותר מתקבלות בריכוזים גבוהים של טסיות דם, כמו גם ריכוז של תאי דם לבנים ותאי גזע וזה בדיוק מה שה- i-PRF מספק.

כדי ליצור i-PRF הדם מסתובב במהירות נמוכה יותר כך ששכבות הדם לא נפרדות באופן מובהק.

זה מאפשר לחלק מתאי הדם הלבנים ותאי הגזע להישאר בתוך שכבת הטסיות.
כל זה נותן ל- i-PRF גורמי ריפוי רבים יותר מאשר PRP. בנוסף, מהירות הסיבוב האיטית גורמת פחות טראומה לתאים.

הבדל חשוב נוסף הוא העובדה שה- i-PRF הוא 100 אחוז טבעי ואינו מכיל תוספים מלאכותיים לעומת ה- PRP שעל מנת להפיק אותו יש להשתמש בחומר נוגד קרישה.

ה- PRF לוקח את הפיברינוגן (fibrinogen) הטבעי בדם שלנו והופך אותו לפיברין בעזרת טרומבין בשלבים המוקדמים של היווצרות קריש. תהליך זה יוצר מטריצת פיברין המפעילה את הטסיות הפועלות כפיגום על מנת לשמור על גורמי הגדילה ותאי הגזע באזור המוזרק.תהליך זה גורם להם להישאר באזור זמן רב יותר ומונע מהם להתפזר (דיפוזיה), מה שיכול לקרות עם PRP.

 

הודות למבחנות המיוצרות בתהליך מיוחד הנוזל המתקבל נשאר נוזלי מבלי להתערבב עם שום חומר זר.

לאחר הסירכוז ה i-PRF נשאר נוזלי כ -10 דק' (תלוי בטמפ' החדר ובאלמנטים ביולוגיים נוספים)
כאשר עושים שימוש ב PomPac בזמן לקיחת הדם ה i-PRF נשאר נוזלי מעל 30 דק' מבלי להיקרש.

ההחלטה האם לטפל היא החלטה של הרופא המטפל בלבד אם כי הסיכוי לסיבוכים לאחר השימוש ב- PRF הם נמוכים מאוד מכיוון שמדובר בחומר המופק כולו מהגוף של המטופל ללא תוספות של חומרים נוספים.

כל הציוד של ה- i-PRF המקורי מאושר על ידי משרד הבריאות, ארגון הבריאות האירופאי וה FDA.

מקרים קלינים

מקרים קלינים

i-PRF Skin Rejuvenation

BY™PROCESS FOR i-PRF חידוש מרקם העור וטיפול בקמטים וקמטוטים   טיפול i-PRF פיברין עשיר בטסיות דם, גורמי גדילה ותאי גזע. ריכוז גבוה של גורמי גדילה המוחדרים לאזור המטופל מסייעים בהאצת ייצור הקולגן הטבעי וסיבי האלסטין המשמשים בסיס לחידוש הרקמות ולמיצוק העור. הקודם הבא

קרא עוד »
מקרים קלינים

i-PRF Scar treatment

Deep acne improvement & skin texture with iPRF BY PROCESS FOR PRF™ i טיפול i-PRF פיברין עשיר בטסיות דם, גורמי גדילה וגם תאי גזע שנמצאו בתהליך הריפוי שמתבצע וגורם להתחדשות תאים, חידוש סיבי קולגן, זרימת דם חדשה למקום הרצוי וכתוצאה מכך העור קורן, זוהר ואינו מגורה. AFTER BEFORE לפרטים נוספים

קרא עוד »
מקרים קלינים

i-PRF Deep acne improvement & skin texture

 טיפול i-PRF פיברין עשיר בטסיות דם, גורמי גדילה ותאי גזע שנמצאו בתהליך הריפוי שמתבצע וגורם להתחדשות תאים, חידוש סיבי קולגן וזרימת דם חדשה למקום הרצוי וכתוצאה מכך העור קורן, זוהר ואינו מגורה.
ריכוז גבוה של גורמי גדילה אשר החדרתם לאזור המטופל מסייעת בהאצת זרימת דם חדש וגורמי ריפוי לאזור הפגוע ובכך לזירוז הריפוי של דלקות אקנה ונגעים בעור.

קרא עוד »

לפרטים נוספים

דילוג לתוכן