קצת עלינו

חברת RAVIV MEDICAL (רביב יוניברסל בע"מ) הינה חברה ישראלית המייבאת ומפיצה בארץ טכנולוגיות וציוד חדשני למגוון רחב של אינדיקציות בתחום הרפואה ובתחום הרפואה הדנטלית בפרט.

עיקר פועלנו הינו שיווק, הטמעה ותמיכה בפתרונות מכשור וציוד רפואי, בדגש על עולמות הדנטל, האורתופדיה והאסתטיקה הרפואית למרפאות ובתי חולים בארץ.

החברה ממשיכת דרכה של חברת ISRAIMPLANT LTDאשר הוקמה בשנת 1984 על ידי מישל מילוביץ' במטרה להביא את טכנולוגית ה- PRF החדשנית יחד עם מוצרים חדשניים וייחודיים לישראל ולהטמיע אותם בהליכים הרפואיים המבוצעים בארץ.

חברתנו מייצגת חברות בינלאומיות מובילות בתחומן מאירופה, הנמצאות בחזית התכנון, הפיתוח וההשקה של הטכנולוגיות והמוצרים המתקדמים ביותר ובעלי ערך מוסף לטובת מערך הרפואה. חברות אלו הינן שותפות עסקיות לחזון החברה ולפעילותה.
טכנולוגית ה- PRF המשווקת על ידנו, הינה טכנולוגיה חדשנית ומובילה המשפרת את ההליכים הרפואיים הנעשים בארץ בתחום הדנטל, האורתופדיה והאסתטיקה הרפואית.

עובדי החברה שלנו הינם בעלי ידע קליני רב ונכונים בכל עת לענות על צרכי לקוחותינו.

אנחנו מאמינים כי האחריות הראשונה שלנו היא כלפי המטופלים, הרופאים והצוות הרפואי
וכי הידע הקליני הרב שברשותנו בשילוב עם היחס האישי שלנו ללקוחותינו מקנים לרופא המטפל את הכלים לעבודה נוחה ובטוחה יותר ולקבלת תוצאות טובות יותר ובכך מסייע להצלחתם ולמקצועיותם.

המוניטין של חברתנו מושתת על אמינות, שקיפות ואיכות ללא פשרות.

הטכנולוגיות והמוצרים אותם חברתנו משווקת הינם חדשניים ובעלי אישורי משרד הבריאות הישראלי, אישורי CE ועומדים בתקנים המחמירים הנדרשים בארץ ובאירופה.

יעדי החברה

הערכים המכוונים את פעילותינו

חדשנות

חברתנו מייצגת חברות בינלאומיות מובילות בתחומן מאירופה הנמצאות בחזית התכנון, הפיתוח וההשקה של הטכנולוגיות והמוצרים המתקדמים ביותר ובעלי ערך מוסף לטובת מערך הרפואה בארץ ובכלל.
חברות אלו הינן שותפות עסקיות לחזון החברה ולפעילותה.

איכות

הטכנולוגיות והמוצרים המשווקים על ידנו, הינם מהמובילים בעולם. כמו כן, אנו בוחרים בקפידה את מערך העובדים הטוב, השירותי והמקצועי ביותר על מנת לספק לקהל לקוחותינו תמיד את הטוב ביותר!

מקצועיות

הצוות הקליני כמו גם צוות המכירות והתמיכה הינו צוות מקצועי המוסמך על פי רוב על ידי היצרנים.
הצוות שלנו נכון להעניק ללקוחותינו תמיכה מקצועית, הדרכה ושירות מסור הכולל יחס אישי וליווי המקנים להם את הכלים להצלחתם ומקצועיותם.

אמינות

אנחנו פועלים מתוך אמונה שמערכות יחסים בתוך הארגון ומחוצה לו, המושתתות על אמינות, מהימנות, על יושר אישי ועל דיוק יבטיחו נאמנות ושיתוף פעולה לאורך זמן.

מעורבות, מחויבות ואחריות

חברתנו שמה בראש סדר העדיפויות את צרכי המטופלים, צוותי הרפואה והרופאים ורואה במוצריה שליחות ואחריות כלפיהם ומחויבת לרווחתם.

החיבור בין החזון לערכים

ערכים אלו מחייבים אותנו כחברה לצעוד קדימה, להיות מחויבים ללקוחותינו ולהצלחתם המקצועית והעסקית באמצעות חשיפתם להתפתחויות ולחידושים בתחום הרפואי בעולם.

הצוות שלנו

אוראל קולודרו
קשרי לקוחות

מעיין קדם
מ. תחום אסתטיקה

שירה משיח
מנהלת תפעול ושיווק

דורון פרץ
מנהל פיתוח עסקי

יותם רביב
מנכ"ל ובעלים

דילוג לתוכן